Eğitim

Firstgate Eğitim;

Kurumların ve kişilerin değişen ihtiyaçlarına en yüksek standartlarda çözümler üretmek ve gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Uzman kadrolarımızla düzenlemiş olduğumuz eğitimler, organizasyonlar ve danışmalık hizmetleri kişi ya da kurumların hedeflerine ulaşmalarına katkıda bulunarak, ölçülebilir ve sonuç odaklı bir hizmet sunmayı amaçlar.

Bu amaç doğrultusunda gerçekleştirmiş olduğumuz projelerimizi sizlerin gerçek ihtiyaçlarını tespit edebilmek adına en etkin araçları kullanarak tasarlarız.

Ölçme Değerlendirme Sistemi eğitimin türüne göre, hemen eğitim sonrası veya eğitimden belirli bir süre sonra adayın performansına etkisini ölçmek amacıyla yapılmakta olup eğitim sonrası katılımcılara Eğitim Sertifikası verilir.

Ayrıca, Fırstgate Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri arasında, konaklama seçenekleri, yolculuk organizasyonu ve vize hizmetleri de bulunmaktadır. Eğitim alacak olan kurumun, adayın ya da öğrencinin özelliklerine, ihtiyaç talep ve imkanlarına göre en uygun ve konforlu konaklama seçeneklerini temin ediyoruz.

Eğitim ve konaklamanızın yanı sıra, yolculuğunuzla ilgili uçak bileti rezervasyonu yaptırmak, bilet satın almak vs. gibi detaylarla ilgilenmek FIRSTGATE'in size verdiği hizmetlerden biridir.

Firmamız, değişen istihdam ihtiyaçları için çözüm üretmeyi ve insan kaynaklarının gelişimi için artı değer sağlamayı amaçlar.

Eğitim Talep Formu

Adınız *

Soyadınız *

E-posta *

GSM *

Şirket/Kurum (varsa)

Eğitim Bilgileri

Eğitim Adı

Eğitim Alacak Kişi Sayısı

Eğitim Yeri

Detaylı Bilgi

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.
Firstgate, hazırladığı her projeyi özgün kılmayı ve çalıştığı kurumsal firmalara profesyonel anlamda
katmadeğer sağlamayı amaçlayan bir organizasyon yönetimi firmasıdır.
Şenpiliç
Toyota Boshoku Türkiye
RMK Marine
Sakarya Üniversitesi
Otokar
Ford Otosan
Eurest Catering
Aktif Bank
Asaş Alüminyum
Reckitt Benckiser
Bolu Çimento
P&G
Doğtaş
Regnum
Glaxo Smith Cline
Herbalife
Hyundai Assan
Hyundai Glovis
Johnson & Johnson
Meiller
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası
Sakarya Büyükşehir Belediyesi
Sakarya Valiliği
Sepaş Enerji
Toyota
Türk-İş
Halkbank
Tüvasaş
Türk Traktör
Vestel
Yazaki
Başak Traktör